Марсилия постигна втора победа над Спортинг. Този път французите спечелиха с 2:0

...

Червените картони отново провалиха Спортинг срещу Марсилия

Марсилия постигна втора победа над Спортинг. Този път французите завоюваха с 2:0 като посетител. Матео Гендузи откри от дузпа в 20-ата минута, а Алексис Санчес се разписа 10 минути по-късно.

Португалците приключиха мача с девет индивида. Рикардо Есгайо получи два жълти картона в границите на три минути и в 19-ата минута бе изпъден.

За второто му нарушаване бе отсъдена дузпата, от която Гендузи откри резултата. Педро Гонсалвеш повтори упражнение след почивката. Той си изкара два жълти картона в секунди и напусна терена в 60-ата минута.

След като завоюва първите си два мача, сега Спортинг е в напълно друга позиция, допълнена и от санкции и травми. Тимът към този момент е трети в група D, като беше изпреварен от Марсилия и Тотнъм, който към този момент е водач.